המקוריות המנצחת של הופעות סטנד אפ - מאמר

 ​

לא נתקשה להגיד שרבים במדינת ישראל אוהבים מופעי סטנד אפ. בשלטי חוצות, בפרסומות באינטרנט, ובמהלכים שיווקיים באמצעי מדיה שונים אנו יכולים לראות עד כמה מציעים לציבור הרחב בישראל לבוא בהמוניו למופע של אומן סטנד אפ מסוים ולהרגיש עד כמה זה קל להשתחרר ולצחוק מתחילת המופע עד סופו.

 

אך עלינו לזכור כי יש הבדלים לא קטנים בין מופעי סטנד אפ שונים, כשהכוונה היא שבלא מעט מצבים אנו לא נהנים מחומרים מקוריים במופע, והדבר גורם לנו אולי לצחקק פה ושם אבל ממש לא ליהנות כפי שהיינו נהנים אילו נחשפנו למופע מקורי בו הבדיחות יצירתיות יותר והפאנצ'-ליינים באמת מפתיעים אותנו לחלוטין.

 

הקהל נהנה מסגנון שונה ומרתק יותר

אין ספק שכל אחד מאתנו יכול להעיד כי סיום מפתיע של בדיחה או התעסקות בנושא חריג בעת מופע סטנד אפ, הם כאלו שישמחו אותו מאוד, ויתרה מכך דברים אלו יעידו גם על האומץ של הסטנדאפיסט ועל רצונו הרב להצחיק את צופיו בצורה מיוחדת כדי שימשיכו לדבר על המופע שלו גם זמן רב לאחר שהוא הסתיים.

 

בין לא מעט אומני סטנד אפ בישראל אנו יכולים למצוא את שחר חסון שמקפיד להפתיע את הקהל שלו ולהציג לצופיו מופעים מרעננים מלאי הומור יצירתי. כך זוכה כל מי שהגיע להופעת סטנד אפ להרגיש שהוא באמת נהנה ממי מקפיד להיות מקצועי ולהעביר את המופע שלו כשהוא נוגע בנושאים מגוונים בצורה מקורית יותר.

 

זמן איכות משעשע למשך כל זמן ההופעה

גם אם מופע סטנד אפ נמשך לעתים זמן קצר יחסית, הרי שמדובר על מאמץ לא קטן של הסטנדאפיסט להחזיק את הקהל שלו ערני וקשוב. אחרי הכול זה מאוד לא פשוט להצחיק מספר גדול של אנשים לאורך זמן. ולכן אנו צריכים להבין עד כמה מקוריות אמיתית תורמת רבות להעלאת מופע מצחיק לכל אורכו.

 

בין אם מדובר על מופע לוועדי עובדים ובין אם מדובר על הופעת סטנד אפ במועדון מסוים, בקומדי בר יודעים להצחיק את הקהל שלו החל מהרגע הראשון שהם נגלים לעיניהם ועד לרגע שבו הם יורדים מהבמה. זאת בזכות מקוריות רבה הן בכל הקשור לחומרים והן בכל הקשור לעירוב הקהל שמגיע לראות אותם.

 

תפריט

דורון פרידמן מציג:

 

הסטנדאפיסטים שלנו באירוע שלכם !!

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם